Reference

Google reviews
Jana Vapenikova
Jana Vapenikova
14:04 16 Jun 23
Hanka je výborná nejen makléřka, ale i poradkyně ohledně koupě nemovitosti. Obrátila jsem se na ni kvůli otázkám a nejasnostem ohledně rezervační a kupní smlouvy u jiné realitní kanceláře. Hanka mi vše ochotně a prakticky obratem zodpověděla a poradila, na co si dát při kupním procesu pozor.Moc děkuji za pomoc a Hanku určitě doporučuji nejen po její profesionální, ale i lidské stránce – je ochotná, příjemná a milá.
Jose M Sola Morena
Jose M Sola Morena
13:26 13 Jun 23
Hanka was extremely professional and helpful, it was a pleasure to deal with her during our apartment search.
robert palan
robert palan
11:21 28 Jun 22
S Hankou Dorflerovou jsem řešil několik různých témat ohledně prodeje a ocenění nemovitostí. Vždy profesionálně, k věci a navíc v přátelské atmosféře. Doporučuji se na ni obrátit, když je někdo v ouzkých s nemovitostmi a potřebuje parťáka, který prostě udělá to nejlepší co je možné.
Hana Horová
Hana Horová
16:27 27 May 22
Anna Paek
Anna Paek
10:55 10 May 22
Hanku znám už dlouhá léta jako skvělého člověka a profesionála, a tak při zvažování koupě nemovitosti byla jasná volba, obrátit se na ni.Velice ochotně s námi podrobně a opakovaně probírala všechna pro a proti našeho výběru, vysvětlila potřebné náležitosti a poskytla další cenné kontakty. Vždy byla ochotná poradit a mohu bez nadsázky říct, že díky jejímu empatickému přístupu jsme nakonec našli nejlepší řešení a všechno dopadlo k naší plné spokojenosti. Moc děkujeme a rádi doporučujeme!
Katka Přibáňová
Katka Přibáňová
17:45 10 Mar 21
Realitní makléřka Hanka nám ochotně vysvětlila celý proces prodeje, vysvětlila, co nás čeká, doporučila nejlepší postup - to vše s velmi milým a profesionálním přístupem. Děkujeme!
Michal Hanak
Michal Hanak
13:17 10 Mar 21
Makléřka Hanka mi moc dobře poradila a upozornila na možná úskalí. Určitě doporučuju její služby.
Kristýna Havligerová
Kristýna Havligerová
00:22 08 Feb 21
Makléřka Hanka byla skvělá volba. Je partnerem i rádcem. Ke své práci přistupuje zcela profesionálně, je vždy připravená, empatická a asertivní. Co řekne, to platí. A hlavně dosáhne cíle ke spokojenosti svého klienta. Doporučuji!
Zuzana Měchurová
Zuzana Měchurová
16:01 27 Dec 20
Paní makléřka má na jednu stranu profesionální, na druhou stranu ale i lidské vystupování, s nemovitostí byla důkladně obeznámena, co nevěděla, téměř obratem zjistila. Drobné komunikační nedostatky se podařilo vÿsvětlit. Děkuji, mohu doporučit.
Mikolas Herskovic
Mikolas Herskovic
23:39 04 Nov 20
Hana Bambaskova
Hana Bambaskova
13:31 17 Aug 20
Na p. Hanu Dörflerovou jsem se obrátila s prodejem chaty. Prodej byl zrealizován s profesionálním servisem, bez komplikací a v příjemném přátelském duchu. Jsem velice spokojena, děkuji a práci paní makléřky doporučuji.
Tomáš Svašek
Tomáš Svašek
15:58 11 Aug 20
Paní Hana je nejlepší realitní makléř/ka, s kterým jsem měl tu čest a možnost spolupracovat. Nabídne Vám skvělé komunikační a prezentační schopnosti, které jsou v dnešní době pro úspěšný a rychlý prodej jakékoliv nemovitosti dle mého ty nejdůležitější. Navíc se jedná o člověka s vysokým morálním kreditem, což je další důležitá věc v tomto byznysu, jako i v byznysu obecně. Mohu tedy všem vřele doporučit její služby ...
Lucie Stepanova
Lucie Stepanova
15:07 31 Mar 20
Mistr nestandardních a komplikovaných řešení. Vytrvale pracuje pro klienta, nevzdává se při obtížích a vždy jde cíleně za realizací, i když jsou podmínky obtížné.Realitní služby se hezky provádějí, pokud jde vše hladce, jakmile nastanou problémy, většina realitních makléřů dává ruce pryč. Ne tak paní Hana, která je ve svém oboru opravdovým odborníkem. Zároveň je spolehlivá, důvěryhodná, upřímná a lidsky milá. Rozhodně mohu doporučit.
Michal Vrňata
Michal Vrňata
12:18 13 Mar 20
Zastupoval jsem majitele, který zdědil dům nedaleko za Prahou. Oslovili jsme paní makléřku Hanu Dörflerovou, aby nám tento dům pomohla prodat. Prodej byl o to složitější, že se jednalo o dům v částečné rekonstrukci, tedy nedostavěný s nedokončenými plány na rozsáhlé rozšíření. Během relativně krátké doby se paní makléřce podařilo díky velice aktivnímu přístupu najít několik zájemců o dům a po diskusi i vybrat kupce. Musím vyzdvihnout skvělou komunikaci, kdy přicházela s návrhy, aby splnila požadavky prodávajícího a zároveň byly splněny i nároky kupujících a to stále v otevřeném a férovém duchu. Zejména bych také vyzdvihnul perfektní právní pomoc při řešení nestandardních smluvních požadavcích. Díky přístupu paní makléřky mohu dnes říci, že prodat dům v atmosféře důvěry podpořené skvělý servisem ke spokojenosti všech je možné. S prodejem jsme byli nadmíru spokojeni a děkujeme.
Martin Žigmond
Martin Žigmond
06:03 24 Feb 20
S paní makléřkou jsem spolupracoval při odhadu ceny mého stávajícího bytu a při odhadu kupní ceny dalšího bytu. Paní Dörflerovou mohu doporučit, na všechny otázky a požadavky reagovala pohotově a dodání informací u ní netrvá "věčně" jako u ostatních makléřů.
Jana Karlachova
Jana Karlachova
15:26 23 Feb 20
Makléřku Hanku Dorflerovou mohu vřele doporučit. Nabízí kvalitní služby a můžete se na ni ve všem 100% spolehnout. Je empatická a snaží se ochotně vyhovět i specifickým požadavkům svých klientů.
Pavla Růžková
Pavla Růžková
19:22 20 Jan 19
Má zkušenost s paní Ing. Dörflerovou je velmi pozitivní. Všechna jednání probíhala na profesionální úrovni, ale v přátelském duchu. Vše potřebné mi srozumitelně vysvětlila. V případě, že budu opět potřebovat realitní služby bez váhání se na ni obrátím.
Olga Machová
Olga Machová
14:03 16 Jan 19
Slečna Dörflerová pro nás dělala odhad nemovitosti. Profesionální, příjemná, ochotná, rychlá. Prostě vše, co od perfektních realitních služeb očekáváme. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci. Machovi.
Ing. Kamil Jelínek
Ing. Kamil Jelínek
17:41 15 Jan 19
Hanka je bezva ženská. Navíc je to empatická a energická profesionálka ve světě realit.
Martina Příhodová
Martina Příhodová
14:25 15 Jan 19
Oceňuji vstřícný a profesionální přístup
Olina Jirková
Olina Jirková
23:00 09 Jan 19
Při prodeji našeho domu jsme se přesvědčili o tom, že paní ing. Dörflerová je vysoce profesionální makléřka s lidským přístupem. Prokázala, že opravdu rozumí své práci. Vše nám vysvětlila, o každém kroku nás dopodrobna informovala, radila nám, ale rozhodování nechávala na nás. Byla spolehlivá a navíc velmi příjemná. V podstatě vše vyřídila za nás. Velmi doporučuji!
Martin Březina
Martin Březina
07:53 13 Jul 15