Za rok 2018 jsem obdržela fantastické hodnocení od klientů – 10 bodů z maximálních 10 v hodnotících dotaznících, které klientům (prodávajícím i kupujícím) zasílá databáze RE/MAX po ukončení transakce.

Z naší kanceláře všech 10 bodů obdrželi pouze 4 makléři. Moc si tohoto hodnocení cením.

„Příjemná a bezproblémová spolupráce. S paní byla opravdu radost se potkávat.“ B.D.

„Velmi osobní přístup, který vyhovoval mým individuálním potřebám. Za to velký dík.“ J.R.

„Dobrý den, chci touto cestou poděkovat za profesionální přístup pí. Hanky Dörflerové při prodeji bytu. Velmi si cením obětavosti a pomoci při odvedené práci. Zařídila vše potřebné ve velmi krátké době. Ještě jednou velké díky.“ Z.D.

„Paní ing.Hana Dörflerová je velmi přesná, vždy dodrží slovo, pracuje rychle. Má naši absolutní důvěru. S jejím profesionálním a lidským přístupem jsme bez výhrad spokojeni.“ J.E.

S Hankou Dörflerovou máme vynikající zkušenosti. Rodičům zajišťovala pronájem nemovitosti, se vším dobře poradila, rychle našla nájemce a zajistila všechny potřebné náležitosti. Velmi schopná, svědomitá a spolehlivá makléřka, profesionálka na svém místě. Pokud potřebujete pomoci v oblasti prodeje či pronájmu nemovitostí a hledáte makléře, který se o zakázku kvalitně postará a je na něj spolehnutí, neváhejte. Děkujeme a doporučujeme.K.K.

Kvalita služeb velmi vysoká v porovnání s předchozími zkušenostmi. Velmi vstřícná, otevřená, komunikativní a laskavá. Zároveň velmi profesionální. Ideální kombinace lidskosti a profesionality. Tento způsob jednání mně maximálně vyhovuje. Děkuji za pomoc. M.K.