cena 14 250 000 Kč

Prodej rodinného domu Nučice

Ulice Kubrova, obec Nučice

Aktivní inzerát

Základní info o nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi dva rodinné domy o celkové užitné ploše cca 275 m2. Nemovitosti se nachází 10 minut od okraje Prahy.

Zobrazit celý text

Prohlídky domu jsou možné ve dni otevřených dveří, a to ve čtvrtek 2.5.2024 od 15:00 – 17:00 hod. Máte-li zájem o prohlídku tohoto domu v uvedený termín, kontaktujte nás prosím telefonicky nebo mailem a rezervujte její přesný čas. Pokud bude více zájemců, bude dům bude prodán nejvýhodnější nabídce.

První větší rodinný dům je řešen ve třech nadzemních podlažích. V přízemí naleznete kuchyň, dva pokoje, toaletu, koupelnu, šatnu, sklep a chodbu. V prvním patře se pak nachází dva pokoje, kuchyň, koupelna s toaletou, komora, chodba a vstup na terasu, kde se nachází tepelné čerpadlo, dále pak vstup na půdu, která se nachází ve druhém patře.

Druhý menší dům je přízemní. Skládá se z obývacího pokoje, kuchyně, ložnice, koupelny, toalety, chodby a předsíně.

Stavba domu, jehož kolaudace proběhla v roce cca 1926, je koncipována jako samostatný dům volně navazující na další dům.

Vytápění domu je zajištěno tepelným čerpadlem a plynovým kotlem.

Na pozemku o celkové ploše 1057 m2 se dále nachází dvě garáže. Dále zahradní domek, altán, dva sklípky a tři chlívky.

Obec Nučice má dobrou občanskou vybavenost. Naleznete zde mateřskou a základní školu, pekárnu, restauraci, obchod s potravinami a poštu. Dále je zde místní muzeum, kde je stálá expozice obrazů Nučického rodáka malíře Antonína Padrlíka, také knihovna a lidový dům, kde se pořádají kulturní akce. Praha – Zličín autem cca 12 minut, autobusem cca 18 minut.

Koupě domu se dá financovat pomocí hypotečního úvěru. Pro další informace či zájem o prohlídku kontaktujte makléře.

Spolupráce s konkurenčními realitními makléři vítána.

Jelikož je dům postavený před rokem 1947 a v posledních letech na něm neprobíhali podstatné rekonstrukce měnící energetickou náročnost budovy, nevztahuje se na něj povinnost vyhotovení PENB.

Důležité údaje

 • Stavba:
  Cihlová
 • Počet domů:
  2
 • Půda:
  Ano
 • Garáž:
  2
 • Plocha zahrady:
  1057 m2
 • Topení:
  Tepelné čerpadlo + plynový kotel

Tři důvody, proč koupi doporučuji

1.

Velikost

Na pozemku se nachází dva domy. První větší rodinný dům je řešen ve třech podlažích a má užitnou plochu cca 227 m2. Druhý menší dům je přízemní a má užitnou plochu cca 48 m2. Tato nemovitost je skvělá i pro vícegenerační bydlení.
2.

Pozemek

Pozemek má celkovou plochu 1057 m2 a jsou zde dvě garáže, zahradní domek, altán, dva sklípky a tři chlívky.
3.

Lokalita

Obec Nučice má dobrou občanskou vybavenost. Naleznete zde mateřskou a základní školu, pekárnu, restauraci, obchod s potravinami a poštu. Praha – Zličín autem cca 12 minut, autobusem cca 18 minut. Přímo v obci je vlakové nádraží s přímým spojením Praha - Smíchov cca 30 minut.

Kde se nemovitost nachází

Dokumenty k nemovitosti

Všechny dokumenty, které byste měli před koupí vidět, jsou dohromady uložené na mém Google Disku.

Zobrazit dokumenty
TUTO NABÍDKU MÁ NA STAROSTI MAKLÉŘKA
Ing. Hana Havránek

Pro domluvení prohlídky zavolejte:

+420 603 408 239

Nebo vyplňte formulář: